Apie mus | EUKANUBA

Apie mus

Mūsų istorija

EUKANUBA sukūrė IAMS kompanija 1969 metais. Jos kūrėjas Paulas F Iams, EUKANUBA sukūrė pagal mitybos filosofiją, kad šunys ir katės išsivystė iš mėsėdžių ir turėtų būti šeriami atitinkamai.

Štai kodėl kaip pagrindinį EUKANUBA pašaro baltymų šaltinį mes naudojame tik aukštos kokybės gyvūninius baltymus, daugiausia vištieną arba ėrieną.

Mūsų nenuilstančios naujovės ir indėlis į mitybos mokslą padėjo milijonams augintinių būti geriausiais. Mūsų pašarų liniją sudaro ir specialios veterinarinės dietos, taip pat mityba, pritaikyta skirtingiems gyvenimo etapams, veislės dydžiui, jautrumui ir aktyvumo lygiui.

Pripažintas visame pasaulyje

EUKANUBA žinios ir pagarba skirtingiems šunų mitybos poreikiams kiekviename gyvenimo etape atvedė į partnerystę su veisėjais bei veterinarais, ir jų pagrindinėmis organizacijomis.  Esame partneriai su daugeliu Europos kinologų federacijų ir mes dirbame kartu su keliomis labai pripažintomis ir patikimomis organizacijomis, tokiomis kaip Tarptautinė kinologų federacija.

Kokybės pažadas

Kartu su EUKANUBA mes taip pat esame augintinių šeimininkai ir augintinių mylėtojai. Mes žinome, kad EUKANUBA produktų sauga ir patikimumas yra labai svarbus, ir mes skyrėme dešimtmečius, užtikrinant, kad mūsų produktai yra aukščiausios kokybės, pradedant nuo jų sudedamųjų dalių.

Nepriklausomų ekspertų patikrinimai užtikrina, kad mes palaikome aukščiausios kokybės procedūras, naudojami testai atitinka tai, kas atliekama žmonių maisto produktams. Šio lygio testai reiškia, kad galite ramiai šerti savo augintinius.

  • Mes reikalaujame naudoti tik aukštos kokybės medžiagas, su gyvūninės kilmės baltymais, mūsų produktų pagrindu.
  • Mes galime atsekti mūsų ingredientus nuo jų kilmės vietos ir mūsų pagrindinės sudedamosios dalys - baltymai, javai ir riebalai, kilę iš Europos, Naujosios Zelandijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų.
  • Atliekame griežtus testus kiekviename gamybos etape, 120 kokybės testų.
  • Mūsų tiekėjai yra kruopščiai parinkti. Daugelis iš mūsų tiekėjų yra ilgalaikiai partneriai, kurie dirbo su mumis daug metų, bet mes vis dar tikriname kiekvieną iš kiekvieno tiekėjo pristatytą žaliavų partiją ir reikalaujame aiškaus sertifikavimo apie visas sudedamąsias dalis.
  • Savanoriškus patikrinimus atlieka nepriklausomi ekspertai ir sertifikatai yra išduodami iš išorės. Šiuo metu esame sertifikuoti pagal pasauliniu mąstu pripažįstamą IFS maisto schemą, dažnai naudojamą žmonių maisto tiekimo grandinėje.