Tinkamas kiemo įrengimas | EUKANUBA

Tinkamas kiemo įrengimas

Jūsų kiemas yra puiki erdvė jūsų šuo bėgioti aplink ir tyrinėti, bei jums abiems žaisti kartu.Tinkamas kiemo įrengimas yra puikus būdas žinoti, kad jūsų šuo yra saugus ir patikimas savo aplinkoje, net jei jūs paliekate jį vieną.

Čia yra keli patarimai, kaip padaryti savo kiemą saugiu šuniui:

  1. Tvoros: Daugelis iš mūsų pasikliauja metaline ar medine siena, kad mūsų šunys neišbėgtų, bet įsitikinkite, kad tvoroje nėra jokių aštrų kraštų ar atplaišų, kurios gali sužeisti jūsų šunį. Be to, išleisdami savo šunį su pertraukiamu antkakliu, reiškia, kad jei jis susipainios, jis gali išsilaisvinti per bandymą ar kelis.
  2. Cheminės medžiagos: Daug trąšų ir herbicidų yra saugus gyvūnams, jeigu laikotės gamintojo instrukcijų, tačiau kiti gali sukelti ligas. Prieš naudodami juos savo sode, įsitikinkite, kad perskaitėte etiketę ant kiekvienos pakuotės. Kai jų nenaudojate, saugokite juos atokiai ir saugiai, kad jūsų šuo nepasiektų.
  3. Augalai: Kai kurios sodininkų mylimiausios gėlės ir krūmai yra kenksmingi, kai šunys juos suėda. Tarp jų tulpių ir narcizų svogūnėliai, kukmedžiai ir lelijos. Pakeiskite šias rūšis į kitas mėgiamas arba auginkite jas gėlių dėžėse, pakeltose virš savo šuns aukščio. Apsaugokite savo gėles su plona akyta tvora, beveik nematomu barjeru, kuris sulaikys jūsų šunį, bet jūs vis dar galėsite džiaugtis žiedais.
  4. Įranga: Šunys yra smalsūs gyvūnai ir tikriausiai norės ištirti visus jūsų sodo įrankius. Vejapjovės, krūmapjoves ar grandininiai pjūklai niekada neturėtų būti palikti augintinio pasiekiamose vietose – įsitikinkite, kad jie saugiai užrakinti patalpoje ar kitoje saugioje vietoje ir saugokitės savo augintinio, kol juos naudojate.
  5. Vandens telkiniai: Šunys mėgsta nerti į baseiną, bet kartais aukštos baseinų ar sūkurinių vonių sienos yra per aukštos jiems saugiai užlipti. Taip pat, jei turite tvenkinį, tikriausiai, savo žuvų saugumui užtikrinti, gera idėja bus ant viršaus užtraukti tinklą. Visada pasirūpinkite uždengti arba atitverti vandens telkinį, jei nesate šalia.