Ar katės pašaras gali užkirsti kelią plaukų kamuoliukų formavimuisi žarnyne?

Dauguma kačių, gamtoje ar sutramdytos namų aplinkoje, praleidžia nemažai laiko prižiūrėdamos savo kailį. Kai jos tai daro, plaukai yra praryjami ir per tam tikrą laiką gali susikaupti skrandyje. Jei plaukų kamuoliukai nepasišalina iš skrandžio, katė bando pašalinti juos kosėdama.

Pašaras, kuriuo šeriate katę gali padėti kontroliuoti plaukų kamuoliukų susidarymą, išlaikant jos virškinimo sistemą sveiką.

Daugelis kačių turi plaukų kamuoliukų tam tikru momentu savo gyvenime, tačiau kai kurios katės, pvz., ilgaplaukės katės ir katės, kurios pernelyg daug prausiasi, yra ypač linkę į plaukų kamuoliukų susidarymą. Dažnas kačių, linkusių į plaukų kamuoliukus, šukavimas gali padėti sumažinti nuryjamų plaukų kiekį, taip sumažinant plaukų kamuoliukų susidarymo riziką.

Taip pat gali padėti specialus pašaras, subalansuotas sumažinti plaukų kamuoliukų susidarymą.

Kodėl pašaras yra svarbus?

Skaidulų, esančių katės pašare, kiekis paprastai nulemia, kaip gerai katė galės susidoroti su plaukų kamuoliukais. Reikiamo tipo skaidulos padeda prarytiems plaukams pereiti per virškinimo traktą, taip sumažinant galimybę plaukų kamuoliukams formuotis.

Aukštos kokybės gyvūninės kilmės baltymai ir riebalai aprūpina svarbiomis sveikai odai ir kailiui maisto medžiagomis. Palaikant odos ir kailio sveikatą galima sumažinti pernelyg stiprų šėrimąsi, laižantis nurytų plaukų kiekį ir, tuo pačiu, plaukų kamuoliukų formavimosi, riziką.

EUKANUBA specialaus kačių pašaro plaukų kamuoliukų kontrolei sudėtyje yra daug runkelių minkštimo, kuris padeda judėti plaukams per jūsų katės virškinamąjį traktą, taip pat visų kitų maisto medžiagų ir vitaminų, reikalingų gerai sveikatai.

Mūsų pašaras plaukų kamuoliukų kontrolei yra 100% visavertis ir subalansuotas. Jums nereikia šerti savo katės niekuo daugiau, tiesą sakant, maišant kitus pašarus su pašaru plaukų kamuoliukų kontrolei, galima pakenkti šios dietos veiksmingumui atskiedžiant maisto medžiagas, kurios padeda sumažinti plaukų kamuoliukų susidarymo riziką.