Šunų ir šuniukų mokymo patarimai | Eukanuba

Šuniukų ir šunų mokymo patarimai

Mažylio mokymas žymi jūsų bendros kelionės pradžią, kai jūsų šuniukas virsta mylinčiu ir ištikimu šuniu, kuris bus šalia jūsų visą gyvenimą.

Sužinokite daugiau patarimų apie šuniuko mokymą, taip pat, kaip mokyti vyresnį šunį.

Kada galima pradėti mažylį mokyti?

Iš karto! Jei jūs gavote savo šuniuką iš veisėjo, tikėtina, kad parsivešite jį namo, kai jis bus maždaug aštuonių savaičių amžiaus. Iki šio amžiaus šuniukas jau suformavo apie 80 % savo suaugusio smegenų ir per ateinančias savaites jo smegenys vystysis toliau.

Jūsų mažylis yra pasirengę mokytis, todėl svarbu įsitikinti, kad pasitikite savimi ir esate nuoseklūs nuo pat pirmos dienos.

Šuniukai tik trumpam laikui gali sukoncentruoti dėmesį, todėl reikės pakartotinių bandymų juos mokant, tačiau kai jie supranta, ko iš jų tikimasi, turite didelę galimybę išmokyti juos labai greitai. Ir atminkite, lengviau tai padaryti dabar, nei kai jie bus keliais mėnesiais vyresni, daug didesni ir stipresni, ir labiau užsiėmę savais reikalais.

Kurkite savo šuniuko pasitikėjimą

Patikimumas ir nuoseklumas suteikia jūsų mažyliui pasitikėjimą, kad jie gali pasikliauti jumis, savo naujaisiais šeimininkais. Dažnai šaukiant juos vardu, gali atrodyti paprasta, tačiau jiems tai labai svarbus ženklas.

Kitas puikus būdas sukurti pasitikėjimą jums yra teigiamas atlygis ir gero elgesio skatinimas, o ne bausmės naudojant fizinę jėgą. Vadovaudamiesi tuo, galėsite puoselėti tvirtą pasitikėjimo ryšį, pagrįstą tarpusavio pagarba ir teisingu atlygiu.

Šuniukai yra labai smagu, bet jie taip pat gali būti nuviliantys, kai ne visada atlieka tai, ko norite. Be to, jie negali kalbėti ta pačia kalba, Atminkite, kad Atminkite, jie tikrai jauni ir todėl lengvai atitraukė.

Būkite kantrūs ir nuoseklūs su savo šuniuku. Jis vis dar mokosi ir galų gale supras, ko jūs norite, kad jis padarytų.

Šuniukų dresavimo pagrindai

Būkite pasiruošę šiek tiek įkalbinėjimų, daug kartojimų, keletui skanėstų ir pelnytiems pagyrimams. Kai tik jis galės atsisėsti ir atsigulti pagal komandą, jūs tikrai didžiuositės – pademonstruokite naujus jo įgūdžius draugams ir šeimai ir šuniukui patiks visas teigiamas dėmesys, kurį jis gaus.

Atsisėsti

Laikykite nedidelį skanėstą priešais savo šuniuką, netoli jo nosies (neleiskite jam pagriebti skanėsto iš jūsų), tada lėtai pakelkite skanėstą virš šuniuko akių, kad pakiltų jo nosis. Jo kūnas turėtų natūraliai pereiti į sėdimą pozą. Kai tik jis atsisėda, duokite savo šuniukui skanėstą, tuo pačiu metu girdami jį ir sakydami žodinę komandą "sėdėt". Kartokite pamoką, kol galų gale jis nebegaus skanėsto, tik ramų jūsų pagyrimą.

Atsigulti

Laikykite skanėstą priešais savo šuniuko nosį, tada lėtai leiskite skanėstą link žemės, tarp šuniuko priekinių letenų. Tai turėtų paskatinti jį atsigulti ir pasiekti skanėstą. Kai tik jis atsigula, duokite savo šuniukui skanėstą, tuo pačiu metu girdami jį ir sakydami žodinę komandą "gulėt". Vėl kartokite pamoką, kol galų gale jis nebegaus skanėsto, tik ramų jūsų pagyrimą.

Vaikščiojimas su pavadėliu

Labai svarbu, kad jūsų šuniuko mokymo pagrindai apimtų ir vaikščiojimą su pavadėliu. Pradėkite patalpoje, kur jie jaučiasi patogiai ir jūs galite kontroliuoti aplinką.

Pirmiausia uždėkite šuniukui antkaklį ir iš karto po to pagirkite ir duokite skanėstą, kad jis suprastų, jog nešioti antkaklį yra gerai.

Įdėkite keletą skanėstų į dubenėlį vienoje kambario pusėje ir leiskite šuniukui eiti šalia jūsų su pavadėliu, link dubenėlio. Be to, pabandykite vaikščioti su skanėstu rankoje ir jūsų šuniuku kartu su jumis, su palaidu pavadėliu, kaip jauką naudojant skanėstą.

Mokykite žingsnis po žingsnio; jei šuniukas imtų priešintis - venkite tempti pavadėlį, nes kitaip tai gali baigtis priešprieša su juo. Kai tai veikia namuose, pradėkite mokytis vaikščioti su pavadėliu sode, jei jį turite. Atminkite, būkite kantrūs ir pagirkite šuniuką, kai jis viską padaro teisingai. Jūs žinote, kad vaikščiojimas su pavadėliu nėra kažkas, dėl ko šuniukas turi nerimauti. Tačiau jis neis tol, kol jam nebus parodyta kitaip.

Pašaras, kurį jūs išsirinksite, gali padėti mokant šuniuką

Kai renkatės pašarą šuniukui, ieškokite ingrediento, vadinamo DHR (Dokozaheksaeno rūgštis). Tai natūraliai omega 3 riebalų rūgštis, kuri yra svarbiausias veiksnys smegenų vystymuisi. Kai yra pašare, DHR padeda šuniukams mokytis ir būti lengviau dresuojamiems . Visų EUKANUBA šuniukų ir jaunų šunų pašarų sudėtyje yra tinkami DHR kiekiai, suteikiantys jūsų šuniukui geriausią įmanomą startą jo gyvenimo pradžiai ir vėliau.

Šuniukų mokykla

Dauguma iš mūsų EUKANUBA šunų vienu ar kitu metu lankė šuniukų mokyklas. Gera mokykla yra labai smagu, naudinga ir greitai jūsų šuniukas paklusniai reaguoja į bet kokius nurodymus .... gerai, beveik bet kokius nurodymus. Mes sukūrėme praktinį vadovą,  ko ieškoti šuniukų mokykloje.

Suaugusių šunų dresavimas

Jie sako, kad jūs negalite seno šuns išmokyti naujų triukų, bet tai neatitinka tiesos. Ar jūs tik ką priglaudėte naują suaugusį šunį, kuriam reikia šiek tiek padėti su dresavimo pagrindais, ar jei jūsų šuniui tiesiog reikia priminimo, čia yra keletas patarimų, kaip dresuoti suaugusį šunį.

Svarbiausia – nuoseklumas

Bet kokiems elgesio klausimams, kurie jums gali iškilti su jūsų suaugusiu šunimi, vis tiek bus taikomi pagrindiniai dresavimo principai, kurie taikomi šuniukams. Dresuojant suaugusį šunį, kuris jau turi savo nusistatymų, gali užtrukti šiek tiek daugiau laiko ir prireikti daugiau kantrybės.

Pirmiausia ir svarbiausia, yra gyvybiškai svarbu laikytis savo komandų ir jį girti. Taip pat verta įsitikinti, kad visi šeimos nariai žino dresavimo tikslus ir kaip tinkamai naudoti komandas, kitaip jūsų šuo gali gauti įvairių nurodymų, kurie gali būti klaidinantys.

Pagirti, o ne bausti

Šunys mokosi padedant teigiamam pastiprinimui. Tai reiškia, kad pasieksite savo tikslus tik girdami už elgesį, kurį norite skatinti ir mokydami savo šunį, koks turi būti geras elgesys. Bausti savo šunį už blogą elgesį - tai tik padaryti jį labiau nenuspėjamą ir toliau bus sunkiau jį mokyti tinkamai.