Paremkite savo šuns imunitetą | EUKANUBA

Kaip paremti jūsų šuns imunitetą

Kai kurie žmonės, siekdami sustiprinti savo imuninę sistemą, kasdien naudoja įvairiausius vitaminų papildus, kad galėtų kovoti su ligomis, tačiau ko reikia šunims, norint išlaikyti sveiką imuninę sistemą ir užtikrinti jų optimalią kūno būklę?

Kai gimsta, šuniukai turi labai silpną imuninę sistemą, todėl per pirmąsias 24 valandas po gimimo jie gauna galingus apsauginius antikūnius iš motinos pirmojo pieno, vadinamo priešpieniu. Tai aprūpina imunine apsauga pirmoms kelioms gyvenimo savaitėms. Suaugęs šuo turi milijardus imuninių ląstelių, cirkuliuojančių kraujyje, bet per pirmuosius 3-4 gyvenimo mėnesius jų imuninė sistema dar tik vystosi.

Šeriant šuniuką aukštos kokybės šuniukų pašaru galima padėti paremti mažų šuniukų imuninį atsaką šiuo svarbiu laikotarpiu ir paruošti tvirtus pamatus ilgam ir sveikam gyvenimui.

Viskas apie antioksidantus

Antioksidantai, gaminami organizme ir gauti su pašaru, yra svarbi imuninės sistemos dalis. Antioksidantai yra svarbūs, nes jie neutralizuoja arba inaktyvuoja laisvuosius radikalus. Laisvieji radikalai gaminasi jūsų šuns normalios ir būtinos medžiagų apykaitos metu, taip pat, kaip kai kurie specifiniai imuninės sistemos apsaugos būdai, tačiau perteklinė jų gamyba yra kenksminga.

Laisvieji radikalai dalyvauja senėjimo procese ir yra manoma, kad jie yra tokių ligų, kaip artritas ir vėžys, prisidedantis veiksnys. Kai kurie antioksidantai, kurių reikia ieškoti renkantis savo šuns pašarą, yra vitaminas E ir vitaminas C, beta karotenas, cinkas ir selenas. Vitaminas E ypač padeda pagerinti šunų imuninės sistemos funkciją ir sumažinti žalą imuninės sistemos ląstelėms.

Prebiotikai

Jūsų šuns imuniteto lygis yra glaudžiai susijęs su jų virškinimu ir tuo, kaip gerai jis gali apdoroti tai, ką suėda, todėl išlaikant jūsų šuns virškinimo sistemą sveiką gali padėti jam kovoti su tam tikromis ligomis.

Kartu su tinkamu skaidulų kiekiu, prebiotikai yra gyvybiškai svarbūs padedant palaikyti sveiką žarnyną, todėl ieškokite pašaro, kurio sudėtyje yra prebiotikų, tokių kaip kaip FOS (fruktooligosacharidų), kurie padeda augti gerosioms bakterijoms žarnyne.

Kaip išlaikyti jūsų šunį sveiką

Kaip patikimos pritaikytos mitybos nuo 1969 metų ekspertai, visi EUKANUBA šunų pašarai apima visą mitybą, kurios reikia jūsų šuniui, norint padėti išlaikyti sveiką imuninę sistemą.