Ar mano vyresnio amžiaus šuniui reikia pašarų papildų? | EUKANUBA

Ar vyresnio amžiaus šunims reikia pašarų papildų

Mums patinka mūsų vitaminų ir mineralų papildai, daugelis iš mūsų kasdien naudojame kai kuriuos papildus. Pastaraisiais metais vitaminų ir super maisto produktų pramonė augo, tačiau jie yra tokie pat svarbūs šunims?

Vyresnio amžiaus šunims reikia skirtingo vitaminų ir mineralinių medžiagų balanso nei jų jaunesniems draugams, bet jums nereikia rūpintis dėl pašarų papildų šeriant vyresnių šunų pašaru. Šeriant savo šunį aukštos kokybės pritaikytu pašaru, jame bus įtraukta viskas, ko jam reikia, kad palaikytų optimalų kūno stovį.

Mums patinka mūsų vitaminų ir mineralų papildai, daugelis iš mūsų kasdien naudojame kai kuriuos papildus. Pastaraisiais metais vitaminų ir super maisto produktų pramonė augo, tačiau jie yra tokie pat svarbūs šunims?

Ieškokite pašaro, kuris yra 100 % visavertis ir subalansuotas. Tai reiškia, jad jo sudėtyje yra visos maisto medžiagos, jūsų šuniui reikalingos sveikam ir aktyviam gyvenimui nuo vidutinio amžiaus ir toliau, ir jums nereikia jo papildomai šerti niekuo daugiau.

Ko ieškoti brandžių ir senyvų šunų pašare

Vyresnio amžiaus šunys, paprastai būdami 6-9 metų, priklausomai nuo veislės dydžio, yra vidutinio amžiaus savo gyvenimo etape. Jie gali šiek tiek sulėtėti, lyginant su jų dideliu aktyvumo lygiu būnant šuniuku ar suaugusiu šunimi, ir jų maisto medžiagų poreikiai skiriasi nuo ankstesnių gyvenimo etapų. Panašiai, senyviems šunims vyresnio amžiaus etape, nuo maždaug 9-11+ metų, reikia daug daugiau proteinų, norint išlaikyti raumenis ir palaikyti organus ir imuninę sistemą.

  • Pirmas ingredientas turi būti aukštos kokybės gyvūniniai baltymai (pvz. vištiena, ėriena arba žuvis), o ne augaliniai proteinai. Proteinai yra labai svarbūs, nes jie reikalingi organizmui sukurti ir išlaikyti raumenis, tai ne tik padeda išsaugoti jūsų šuniui liesus raumenis, bet taip pat ir paremti jų sąnarius.
  • Riebalai yra svarbūs, nes šuo juos naudoja kaip pirminį energijos šaltinį. Pašare turi būti šiek tiek mažiau riebalų, nei jaunesniems šunims, nes jie mažiau aktyvus. Riebalai taip pat skatina sveiką odą ir kailį bei aprūpina nepakeičiamomis riebalų rūgštimis.
  • Prebiotikai: ieškokite FOS (fruktooligosacharidų), tam tikros rūšies prebiotikų. Jie padeda skatinti sveiką virškinimą ir palaikyti sveiką imuninę sistemą.
  • Antioksidantai. Aukštos kokybės pašaruose yra antioksidantų vitaminų E ir C bei beta-karoteno, kurie padeda palaikyti imuninę sistemą.
  • L-karnitinas - ši maisto medžiaga veikia kaip natūralus riebalų degintojas, padeda išlaikyti optimalų vyresnio amžiaus šunų kūno stovį.
  • Dantų priežiūros ingredientai – pašaras, kurio sudėtyje yra valančių dantis mineralų, padės sumažinti dantų akmenų formavimąsi, išlaikyti vyresnio amžiaus šunų dantis ir dantenas sveikus. Unikali DentaDefense dantų apsaugos technologija, naudojama visuose EUKANUBA suaugusių šunų pašaruose, padeda išlaikyti dantis švarius ir sveikus.