Optimali kūno būklė ilgesniam gyvenimui

Optimali kūno būklė ilgesniam gyvenimui

Išlaikyti jūsų šunį geriausios fizinės formos yra labai svarbu, siekiant, kad jis nugyventų ilgą ir sveiką gyvenimą. Kartu su aktyvia veikla, jūsų šuns ėdama pašaro rūšis yra gyvybiškai svarbi išlaikant jo gerovę.

Šunims reikia įvairių maisto medžiagų, siekiant išlaikyti puikią figūrą ir jų mitybos poreikiai labai skiriasi nuo jūsų. Kad išliktų aktyvūs, jiems reikia energijos, taip pat specialių vitaminų ir mineralinių medžiagų, kurios padeda pasirūpinti jų sąnariais, oda ir kailiu ir prižiūrėti jų dantis.

KAIP GALITE PASAKYTI, AR JŪSŲ ŠUO YRA GEROS FORMOS?

Tiesiog žiūrėdami į matomus požymius. Galų gale, jūs geriausiai galite nuspręsti, kas jam yra normalu. Ar jo kailis yra sveikas ir žvilga? Ar jis žvalus ir laimingas? Be to, su šiek tiek praktikos, galite apžiūrėti savo šunį ir įvertinti jo bendrą kūno būklę.

Pažiūrėkite į savo šunį iš viršaus - jis turėtų turėti juosmenį priešais klubus. Tada pažvelkite į jį iš šono, kai jis stovi - pilvas turėtų būti šiek tiek įtrauktas. Tada švelniai paspauskite jo šonus ties šonkauliais - jūs turėtumėte jausti juos, bet jie neturėtų išsikišti.

Jei visai negalite užčiuopti šonkaulių, tai gali būti tinkamas metas pasikalbėti su veterinarijos gydytoju apie svorio valdymo programą.

IŠLAIKANT ŠUNĮ OPTIMALIOS KŪNO BŪKLĖS

Šunys virškina pašarą maždaug pusę laiko, kurio reikia žmonėms, todėl jų pašaras aukštos kokybės maisto medžiagas jiems turi pristatyti greitai.

Vienas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį perkant šunų pašarą, yra naudojamų baltymų rūšis.Visų EUKANUBA pašarų sudėtyje yra labai gerai virškinamų baltymų iš šviežios ir džiovintos vištienos, ėrienos ar žuvies; taip pat angliavandenių, riebalų, vitaminų ir mineralų. Jame taip pat yra natūralių runkelių minkštimo skaidulų ir prebiotikų FOS, kurie padeda subalansuoti virškinimą ir skatina sveikas žarnyno bakterijas.

Gero virškinimo požymis yra mažas kiekis tvirtų išmatų - tai rodo, kad jūsų šuo gauna didžiausią naudą iš savo pašaro, todėl pašalina mažiau nesuvirškinto atliekų. Be to, žinoma, jūsų šuns energijos lygis ir kiti požymiai (pvz., odos ir kailio kokybė) rodo, kad jis gauna tinkamą kiekį vitaminų ir maisto medžiagų.

REGULIARI MANKŠTA SVEIKIEMS SĄNARIAMS

Reguliari mankšta, kartu su visaverte ir subalansuota mityba, padės išlaikyti sveiką jūsų šuns svorį, sumažinti stresą  sąnariams ir raumenims, kartu padedant jam atrodyti ir jaustis geriausiai. Paprastai didesni šunys dažniau susiduria su sąnarių problemomis nei mažesni šunys, tačiau yra keletas dalykų, kurių reikia ieškoti pašare ir kurie gali padėti.

Gliukozaminas ir chondroitinas yra dvi natūralios sveikų kremzlių medžiagos, kurios, būdamos jūsų šuns pašare, gali padėti palaikyti sveikus sąnarius, juos nuolat papildant maisto medžiagomis, reikalingomis atkurti ir atnaujinti audinius.

KIEK PAŠARO REIKIA ŠERTI SAVO ŠUNIUI?

Visada laikykitės gairių, nurodytų ant pašaro pakuotės, kiek pašaro duoti savo šuniui.

Mes rekomenduojame šerti savo šunį du kartus per dieną, dalijant rekomenduojamą paros kiekį iš dviejų. Nuosekliai šeriant šunį vieną kartą ryte ir vieną kartą vakare, šuniui suteiks pakankamai laiko tinkamai suvirškinti savo pašarą ir taip pat moko jūsų šunį, kada kita jo pašaro porcija bus pakeliui.

Atminkite, kad skirtingo dydžio šunims reikia skirtingų tam tikrų maisto medžiagų kiekių, ir dar, šunims taip pat reikia skirtingo pašaro kiekviename jo gyvenimo etape. Kartu su EUKANUBA, mes pripažįstame, kad šunys turi keturis atskirus gyvenimo etapus (didesniems šunims – penkis) – šuniuko, (jauno šuns), suaugusio, brandaus ir senyvo amžiaus ir mūsų pašarai yra pritaikyti kiekviename etape suteikti tinkamą mitybą.

SKANĖSTAI

Kartais šunys už tinkamą elgesį ar išmoktus naujus įgūdžius nusipelno šiek tiek skanėstų. Tai vertingas būdas sustiprinti mokymą ir gali padėti atitraukti jūsų šunį, kai jums reikia sutelkti dėmesį į kažką kita. Įsitikinkite, kad bet kuris jūsų naudojamas skanėstas yra sveikas ir naudingas šuniui, pavyzdžiui, padeda išlaikyti švarius jo dantis. Dauguma šunų yra labai laimingi vietoje skanėstų gavę vieną kitą savo įprasto pašaro granulę.