Proteinai, riebalai ir skaidulos - pagrindinės sveikų kačių maisto medžiagos

Su tiek daug skirtingų kačių pašarų pasirinkimo rinkoje gali būti sunku žinoti, kuris iš jų yra tinkamas jūsų augintiniui.

Štai keletas patarimų, kaip būti tikram, kad jūsų katė gauna tinkamus gyvybiškai svarbių maisto medžiagų kiekius iš savo pašaro.

Aukštos kokybės baltymų svarba

Ne visi baltymų šaltiniai yra vienodi, kai reikia šerti savo katę. Katės yra mėsėdės ir joms reikia pašaro, kuriame gausu riebalų ir pagrindinių maisto medžiagų, kurių nėra augaliniuose bantymuose, iš pavyzdžiui, sojų miltų. EUKANUBA kačių pašarų sudėtyje yra gyvūninės kilmės baltymų, kurie aprūpina katę visomis būtinomis amino rūgštimis, pavyzdžiui, taurinu. Be to, specialus rafinavimas ir kokybės užtikrinimo tyrimai garantuoja, kad mes naudojame tik aukštos kokybės, lengvai virškinamus baltymų šaltinius, kurie padidina virškinamumą.

Riebalų rūgščių svarba

Yra dvi svarbios riebalų rūgščių rūšys katėms – omega-6 ir omega-3 riebalų rūgštys. Omega-6 riebalų rūgštys, randamos vištienos riebaluose ir kukurūzuose, yra būtinos siekiant palaikyti odą ir kailį bei tinkamą membranų struktūrą.

Omega-3 riebalų rūgščių randama ingredientuose, tokiuose kaip žuvų miltai. Omega-3 riebalų rūgštys, buvo įrodyta, yra svarbios kraujo krešėjimui ir, tarp kitų dalykų, mažina uždegimą. Visų EUKANUBA kačių pašarų sudėtyje yra omega-6 ir omega-3 riebalų rūgščių šaltinių.

Reikiamo tipo skaidulos

Mūsų tyrimai parodė, kad vidutiniškai fermentuojamos skaidulos, pvz., runkelių minkštimas, palaiko žarnyno sveikatą. Fermentuojama skaidulų dalis žarnyno bakterijų yra suskaidoma į trumpos grandinės riebalų rūgštis, žarnyno ląstelių energijos šaltinį. Nefermentuojami komponentai suteikia užpildą normalioms išmatoms.

Naudojant tik gerai fermentuojamas skaidulas gali sukelti problemų, pvz., dujų perteklių, tuo tarpu naudojant tik nefermentuojamas skaidulas, pvz., žemės riešutų lukštus, skatinamas perteklinis išmatų kiekis, nes jie jokios maistinės vertės neturi.

Runkelių minkštimo, skirto remti jūsų katės virškinimo sveikatą, yra visų EUKANUBA kačių pašarų sudėtyje.