Ilgo gyvenimo įrodymas | EUKANUBA

Ilgo gyvenimo įrodymas

Susipažinkite su 17 metų Utah

Su EUKANUBA ir tinkama priežiūra

Norėdami geriau suprasti, kokios įtakos mityba gali turėti ilgaamžiškumui, EUKANUBA pradėjo dešimties metų trukmės 39 labai ypatingų Labradorų stebėjimą.

Buvo stebima jų sveikata ir ilgaamžiškumas ir rezultatai buvo neturintys precedento – beveik 90%, Labradoro retriverių, šeriamų EUKANUBA, kartu su tinkama priežiūra, gyvena ilgiau nei tipiška veislei dvylikos metų gyvenimo trukmė.

Dar labiau stebėtina, kad beveik trečdalis (28%) šunų pasiekė išskirtinį ilgaamžiškumą, gyvendami virš neįtikėtinų 15,6 metų. Vienas šuo, Utah, nugyveno 17 metų ir 11 mėnesių iki garbios senatvės. Tai atitinka maždaug 109 žmogaus metus.

Kartu su EUKANUBA mes aistringai norime padėti jūsų šuniui nugyventi ilgesnį ir sveikesnį gyvenimą su jumis. Štai kodėl visuose mūsų pašaruose, specifiniuose skirtingiems gyvenimo etapams, yra pritaikyta mityba, kuri formuoja visą šuns gyvenimą.

** Išskirtinis Labradorų ilgaamžiškumas (15,6 metų) apibūdinamas kaip gyvenimas + 30% ilgiau nei veislei tipiška 12 metų gyvenimo trukmė.

 

 

Susipažinkite su šunimis

 

 Šuo lauke  Bėgiojantis lauke šuo
 Bunny,  16 metų  Clown,  16 metų
 Šuo aukštoje žolėje  Utah
 Iowa,  17 metų  Utah, 17 metų

Ilgaamžiškumo Taryba

Mes surinkome ilgaamžiškumo Tarybą, išskirtinę veterinarijos gydytojų, veisėjų ir naminių gyvūnų mitybos specialistų grupę. Jie sutiko, kad buvo pasiekti neprilygstami rezultatai ir iš naujo apibrėžė, kaip gali atrodyti sėkmingas šunų senėjimas.

"Tik EUKANUBA parodė, kad jų mitybos naujovės gali padėti daugiau šunų atskleisti jų genetinį potencialą ir pasiekti išskirtinį ilgaamžiškumą. Aukščiausios kokybės EUKANUBA mityba kartu su kokybiška veterinarijos ir kasdienine priežiūra, suteikė galimybę šunims gyventi sveiką, ryškesnį ir ilgesnį gyvenimą" Ilgaamžiškumo Taryba

EUKANUBA asortimentas

Mūsų 10 metų ilgaamžiškumo stebėjimas buvo neįkainojamas formuojant mūsų žinias ir padėjo mums sukurti mūsų naują pašarų asortimentą. Tai padėjo akcentuoti, kaip skirtingi mitybos komponentai pašaruose suteikia sveikatos ir gerovės, kurie iš vienos gyvenimo stadijos į kitą formuoja visą gyvenimą trunkantį geresnį poveikį.

Mūsų skaniuose pašaruose yra visų vitaminų ir mineralų, kurių jūsų šuniui reikia visiems fizinės sveikatos priežiūros aspektams, pvz., tvirtiems kaulams ir lankstiems sąnariams, žvilgančiam ir spinduliuojančiam kailiui, sveikiems dantims ir dantenoms.