Kodėl EUKANUBA | EUKANUBA

Kodėl EUKANUBA?

ŠVĘSKIME ILGĄ, SVEIKĄ GYVENIMĄ SU SAVO ŠUNIU

Mes rūpinamės gyvūnais nuo 1969-ųjų - tai yra penkiasdešimt metų rūpinimosi šunimis ir katėmis! Taigi, mes suprantame, ko jiems reikia, kad nugyventų ilgą ir sveiką gyvenimą šalia jūsų.

Mūsų skanūs pašarai aprūpina Jūsų šunį specialiai pritaikyta mityba ir padeda jam išlaikyti optimalią kūno būklę kiekviename gyvenimo etape. 
 
Taigi, ar norite suteikti savo naujam šuniukui tinkamą gyvenimo pradžią, ar suteikti geriausią priežiūrą savo senyvam šuniui, EUKANUBA suteikia jūsų geriausiam draugui visą mitybą, kurios jiems reikia.

Optimali kūno būklė - ką tai reiškia jūsų šuniui

Kartu su EUKANUBA mes aistringai norime padėti jūsų ištikimam kompanionui išlaikyti geriausią įmanomą formą. Štai kodėl visi mūsų pašarai, pritaikyti visiems gyvenimo etapams ir šuns dydžiui, padeda jūsų šuniui pasiekti visą savo potencialą.

Santykiai tarp jūsų ir jūsų šuns yra tarsi dviejų krypčių gatvė. Ir kaip bet kuriuose kituose artimuose santykiuose - kuo daugiau duodate, tuo daugiau gaunate. Todėl jūs taip pat vaidinate svarbų vaidmenį.

Išlaikyti jūsų šuns optimalią kūno būklę - reiškia rūpintis viskuo, ką matote - sveiku kailiu ir švariais dantimis, taip pat tuo, ko negalite pamatyti, pvz., jūsų šuns imunine sistema ir sąnarių sveikata.

Ilgo ir sveiko gyvenimo receptas

EUKANUBA pašaruose mes naudojame tik aukštos kokybės gyvūninės kilmės baltymus ir niekada nenaudojame koncentruotų augalinių baltymų ingredientų. Mes taip pat naudojame prebiotikus ir atidžiai pritaikytą gyvybiškai svarbių vitaminų ir mineralų derinį, nustatytą remiantis per dešimtmečius mūsų sukaupta patirtimi.

Mes atidžiai atrenkame visus mūsų ingredientus ir atliekame daugiau nei 120 kokybės patikrinimų, todėl galite būti tikri, kad gaunate geriausią, kiekvieną kartą.

Mūsų pašaras taip pat yra draugiškas planetai, ne mažiau kaip 25% mūsų gamykloje naudojamos energijos gamina mūsų pačių vėjo turbinos.

Mūsų unikali istorija

Pavadinimas EUKANUBA („Ju-ka-nu-ba“) – tai žodis, išaugęs iš 1940-ųjų metų džiazo kultūros. Jis buvo skirtas apibūdinti kažką, kas buvo pats geriausias arba svarbiausias – tiek naujausią dainą, tiek greitą automobilį.

1969 metais EUKANUBA įkūrėjas ieškojo išskirtinio pavadinimo savo naujam šunų pašarui. Jo pašaro kokybė buvo neprilygstama; dabar jam reikėjo lygiai tokio pat ypatingo pavadinimo.

Šiandien, EUKANUBA vis dar viršūnėje. Naudojant aukštos kokybės ingredientus, jis pritaikytas teikti įvairiapusę mitybą, kurios reikia jūsų šuniui, pagal jo dydį ir gyvenimo etapą. Taigi, rinkdamiesi EUKANUBA galite būti tikri, kad jūsų šuo gaus mūsų patį geriausią pašarą.