Vakarų Škotijos baltasis terjeras
Veislės aprašymas
Ėdalas Vakarų Škotijos baltiesiems terjerams
Efektyvus virškinimas ir natūralios organizmo apsaugos stiprinimas
Rūpinimasis dantimis prasideda nuo kokybiško sauso ėdalo
Jeigu šuns apetitas nepriekaištingas, sekite jo svorį
Šiurkščiam kailiui reikia ypatingos priežiūros
Jūs pamatysite, kad sausas Eukanuba ėdalas gali daug ką pakeisti

Vakarų Škotijos baltasis terjeras - linksmas ir ištikimas draugas


Vakarų Škotijos baltasis terjeras, arba kaip sutrumpintai jį vadina, „vestas" - tai miniatiūrinis padarėlis, turintis gana savotišką charakterį. Be puikių fizinių savybių „vestas" turi linksmą ir nepriklausomą charakterį. Šie šunys yra atkaklūs, puikūs medžiotojai. Iš esmės „vestas" yra linksmas ir ištikimas draugas, dažniausiai puikus šeimos šuo.

Energingi ir komunikabilūs šunys su linksmu ir smalsiu charakteriu

Dar viduramžiuose, dažniausiai Britanijos salose, terjerus veisė žiurkių, pelių ir kitų smulkių graužikų medžioklei. Šie drąsūs, atkaklūs, kupini energijos šunys pasižymėjo blaiviu protu, buvo lengvai dresuojami ir galėjo dirbti savarankiškai, neprižiūrimi šeimininko.

19-to amžiaus pabaigoje susikūrė Vakarų Škotijos baltasis terjerų augintojų klubas, o 1904 metų pabaigoje pirmas šios veislės šuo buvo pristatytas Škotijos šunų veisėjų klubo nariams. Praėjus trims metams veislė buvo užregistruota Didžiosios Britanijos šunų veisėjų klube ir jai buvo nustatytas iki šiol galiojantis standartas.

Dažno dalyvavimo parodose bei savo linksmo charakterio ir energijos dėka, „vestai" greitai užkariavo šunų augintojų širdis ir tapo puikiais šunimis - kompanionais. Pastebėta, kad „vestai" daug geriau dresuojami negu kiti terjerų šeimos atstovai. Taip pat jie draugiškesni ir meilesni už kitus terjerus, dėl to dažniausiai jie auginami kaip puikūs šeimos - sarginiai šunys.

 

 

Grįžti atgal

Programavimo darbai: IMODUS