Privatumo politika | EUKANUBA

Privatumo politika

Privatumo ir duomenų apsaugos politika


Kartu su EUKANUBA, mums vartotojų privatumas, asmens duomenų apsauga ir konfidencialumas yra prioritetas ir mes laikomės visų nacionalinių įstatymų ir Europos duomenų apsaugos taisyklių ir reglamentų.

Žemiau rasite kai kuriuos svarbius aspektus apie tai, kokią informaciją ir asmens duomenis mes renkame ir kaip mes juos tvarkome, įskaitant, kokia informacija yra surenkama, kaip ji naudojama, ir su kuo ja dalinamės.


1. Duomenų rinkimas, apdorojimas ir naudojimas


Kaip ir daugumoje internetinių puslapių, jūs galite apsilankyti mūsų svetainėje neatskleisdami savo tapatybės ar asmeninių duomenų. Mes renkame informaciją apie bendrą apsilankymų skaičių, laiko, praleisto mūsų svetainėje, kiekį, peržiūrėtus puslapius, ir įrašų informaciją iš jūsų naršyklės, ypač jūsų IP adresą ir programinės bei aparatinės įrangos savybes. Ši informacija apibendrinama, kad mes galėtume nustatyti, kaip mūsų svetainė naudojama ir kaip ji gali būti pagerinta.

Mes tik saugome informaciją ir asmeninius duomenis (toliau vadinama "Duomenys") kuriuos jūs perduodate savo noru, pavyzdžiui užsakymą internetu, registraciją arba užklausą per mūsų kontaktinę formą - tai yra jūsų vardas, jūsų adresas ir jūsų el. pašto adresas.

Kai pirmą kartą susisiekite su mumis, mes sukuriame vartotojo profilį duomenų bazėje. Visi papildomi duomenys, kuriuos jūs pateiksite vėlesniame etape, bus saugomi pagal šį aprašymą.

Tuo atveju, jei jūs atskleisite bet kokius kitų asmenų duomenis, pvz., sutuoktinių ar darbo kolegų, mes manysime, kad jūs turite reikiamą leidimą atskleisti tokią informaciją.

Vartotojai iki 18 metų negali atskleisti jokių duomenų ar kitaip pateikti informaciją mūsų svetainėje be tėvų ar globėjų sutikimo.

Jei tuo metu, kai atskleisite savo duomenis, nebus nurodyta kitaip, tokia informacija yra išsaugoma mums ir gali būti naudojama tik jūsų užklausų ir/ar pasiteiravimų tvarkymui ir/ar bet kokių kitų klausimų, atsirandančių dėl jūsų ir mūsų tarpusavio susitarimų, pavyzdžiui, produktų pristatymo ir mokėjimo operacijų, taip pat techninio administravimo tikslams.

2. Duomenų saugojimas


Mes saugome visus duomenis, kuriuos jūs perduodate mums, kol jūs atšaukiate savo sutikimą. Jūs turite teisę prašyti dalinai ar visiškai pašalinti savo duomenis bet kuriuo metu. Mes įvykdysime tokius prašymus nedelsiant. Tais atvejais, kai mes esame teisiškai įpareigoti saugoti duomenis, šie duomenys bus ne ištrinti, bet užblokuoti.

3. Teisė į prieigą prie duomenų


Gavus rašytinį prašymą, informaciją apie saugomus savo duomenis galite gauti bet kuriuo metu.

4. Registracija naujienlaiškių gavimui


Jei jūs užsisakėte mūsų el. pašto naujienlaiškius, mes naudosime jūsų pateiktus duomenis su jūsų aiškiu sutikimu siųsti jums naujienlaiškius el. paštu. Būtina nurodyti savo elektroninio pašto adresą, vardą ir pavardę. Visa kita informacija pateikiama savanoriškai ir padeda mums siųsti elektroninius laiškus, kurie yra pritaikyti jums. Naujienlaiškiuose bus pateikti šiuo metu galiojantys pasiūlymai, naujienos ir informacija apie mūsų produktus.
Mes nuolat siekiame tobulinti savo teikiamas paslaugas. Tai apima išsiųstų elektroninio pašto naujienlaiškių analizavimą, pvz., ar nurodytas elektroninio pašto adresas yra teisingas, ar buvo atidarytas naujienlaiškis, kurios naujienlaiškio nuorodos buvo naudojamos ir ar yra kokių nors atsakymų ar grįžtamasis ryšys. Jokie duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims. Jūs galite atsisakyti mūsų el. paštu siunčiamų naujienlaiškių bet kuriuo metu ir nedelsiant ateityje. Tai galima padaryti paspaudus ant prenumeratos atsisakymo nuorodos mūsų el. pašto naujienlaiškių apačioje, arba elektroniniu paštu mūsų klientų aptarnavimo komandai: info@eu.spectrumbrands.com.

5. Slapukai

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų apsilankymus mūsų svetainėse bei rinkti ir saugoti duomenis marketingo ir optimizavimo tikslais. Slapukas – tai mažas tekstinis failas, kuris yra išsiunčiamas į jūsų naršyklę iš interneto serverio ir saugomas jūsų kompiuterio kietajame diske, leidžia atpažinti naudojamą naršyklę. Mūsų naudojami slapukai nesaugo asmeninės informacijos, o padeda sukurti vartotojo profilį naudojant slapyvardį. Jie negali pakenkti jūsų sistemai.

Bet kuriuo metu galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus.

Daugiau sužinoti apie slapukų naudojimą galite čia.

6. Duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Mes neperduodame surinktų duomenų trečiosioms šalims. Visų pirma, mes neparduosime, neišnuomosime ar nesikeisime jūsų duomenimis, išskyrus tuos atvejus, kai toks atskleidimas gali būti reikalaujamas pagal įstatymą arba kaip aiškiai aprašyta žemiau. Tuo atveju, jei subrangovai ar agentai teikia paslaugas, kurių prašėte iš mūsų, mūsų partneriai privalo tvarkyti duomenis konfidencialiai ir pagal įstatymus tik šioms paslaugoms. Be to, jie raginami tvarkyti jūsų duomenis pagal šią privatumo ir duomenų apsaugos politiką bei taikytiną teisę.

7. Saugumas

Mums rūpi jūsų duomenų saugumas ir naudojame visas technines ir organizacines galimybes saugoti duomenis tokiu būdu, kuris yra neprieinamas trečiosioms šalims.

Visi duomenys yra saugomi serveriuose, kurie atitinka aukštus saugos standartus ir yra apsaugoti nuo pašalinių asmenų bei piktnaudžiavimo.

Daugiau informacijos dėl duomenų apsaugos galite gauti susisiekę su mūsų atsakinga įstaiga tiesiogiai:

IAMS Europe B.V.
Vosmatenweg 4,
7742 PB Coevorden, Nyderlandai
Telefonas 8 800 241 53 414
coevorden@eu.spectrumbrands.com
www.eu.spectrumbrands.com