Dylano istorija| EUKANUBA

Dylano istorija

Kartu su EUKANUBA, mes didžiuojamės tuo, kad aprūpiname kokybiška mityba kiekviename gyvenimo etape. Susipažinkite su Dylanu, gyvybingu lygiaplaukiu retriveriu, šeriamu EUKANUBA nuo tada, kai jis buvo šuniukas.

Vardas: Dylanas

Amžius: 7 metai

Gyvena: Vakarų Sasekse

Mėgstamiausias žaislas: Teniso kamuoliukas

Dylanas yra septynmetis lygiaplaukis retriveris, kuris gyvena Vakarų Sasekse su savo šeimininkais Mike ir Sara ir kitu poros lygiaplaukiu retriveriu, 13 metų Apollo.

Dylanas prisijungė prie savo naujos šeimos, kai jis dar buvo šuniukas. Mike ir Sara žinojo, kad jie nori likti su veisle, kurią jie mylėjo, ir turėjo konkrečių pageidavimų šuniui su mažiau paplitusia kepenų spalva, o ne įprasta juoda. Po paieškų tarp visų lygiaplaukių retriverių veisėjų savo rajone, jie pagaliau rado vieną kepenų spalvos patiną – jauniausią 13 šuniukų vadoje.

Kaip ir dauguma šunų, Dylanas mėgsta bėgioti. Jis valandų valandas laimingai persekios savo mėgstamą teniso kamuoliuką, net į jūrą!

Dylano kelionė su EUKANUBA

Dylan buvo šeriamas EUKANUBA šuniukų pašaru, kai jis buvo mažas. Pašaras suteikė jam visą energiją, kurios jam reikėjo augimui ir vystymuisi. Taip pat, kopijuodamas viską, ką darė vyresnysis šuo Apollo, Dylanas, padedant DHR (jos yra visuose EUKANUBA šuniukų pašaruose ir ji padeda šuniukams mokytis ir būti lengviau mokomiems), greitai sužinojo, kaip reikia elgtis.

Spinduliuojantis ir sveikas kailis

Lygiaplaukiai retriveriai turi ilgą, prabangų kailį, todėl labai svarbu, kad jis būtų puikiame stovyje. EUKANUBA sudėtyje yra optimalus omega 6 ir 3 riebalų rūgščių santykis, padedantis kailiui švytėti ir sveikai atrodyti, ir tai tikrai pastebima Dylanui.

 

“Aš gaunu labai daug komplimentų dėl Dylano kailio” sako Mike “ir aš manau, kad tai yra dėl pašaro kokybės. Išorinius sveiko šuns požymius tikrai veikia tai, ką jis suėda.”

Tinkamas kaulų ir sąnarių palaikymas

Taip pat, kaip sveikam ir žvilgančiam kailiui išorėje, Dylano savininkai gali būti tikri, kad jis gauna visas reikiamas maisto medžiagas ir vidui. Maždaug 18 mėnesių amžiaus, Dylanas pradėjo ėsti EUKANUBA suaugusių šunų pašarą. Tai suteikia jam tinkamus kiekius baltymų ir riebalų, kurie padeda jam formuoti liesus raumenis, taip pat kalcio ir gliukozamino, kurie padeda jo kaulus ir sąnarius išlaikyti sveikus.

Tai ypač svarbu didesnių veislių šunims, nes jie gali patirti sunkumų, susijusių su jų sąnariais, vėlesniame gyvenime. 

Optimali kūno būklė

Dabar, kai Dylanas yra septynerių metų, Mike ir Sara šeria jį EUKANUBA brandžių šunų pašaru. Skanus pašaras su daug šviežios vištienos padeda Dylanui išlaikyti liesus raumenis ir būti geriausios įmanomos formos ilgam ir sveikam gyvenimui.

“Vienas didžiausių malonumų laikant šunį yra tai, kad net jeigu jums buvo tikrai bloga diena, jis yra laimingas matydamas jus įeinantį pro duris. Padedant EUKANUBA mes tikimės praleisti daug metų su Dylanu šalia mūsų.” Mike