Padedant Sibiro haskiams bėgti | EUKANUBA

Padedant Sibiro haskiams bėgti

Veisėjai: Stuartas ir Suzanne Alexander

Vieta: Škotija ir Švedija

Stuartas ir Suzanne Alexander iš Škotijos veisia ir dirba su Sibiro haskiais. Jie yra puikūs darbiniai šunys, kurie tiesiog mėgsta bėgioti. Kaip rogių šunys, jie sukurti ištvermei ir gali sunaudoti iki 10 000 kalorijų per dieną.

Škotijoje Stuartas ir Suzanne leidžia savo haskiams begioti su pakinktais ištisus metus, taip pat ima juos į darbo keliones užsienyje. Pastaraisiais metais jie ėmė šunis į Švediją trims mėnesiams, ten šaltesnis oras ir sniegas po kojomis reiškia, kad jie gali nubėgti žymiai didesnius atstumus.

“Pašaras yra nepaprastai svarbus mūsų šunims” sakė Suzanne. “Jiems reikia daug energijos turinčio pašaro, kurio sudėtyje yra aukštos kokybės baltymų ir riebalų.”

Aukštos kokybės baltymai, būtini raumenų vystymuisi, palaikymui ir atsinaujinimui; riebalai, aprūpinantys pagrindiniu energijos šaltiniu. Jų patirtis sako jiems, kad tinkama šių dviejų sudedamųjų dalių pusiausvyra yra tikrai svarbi.

“Per daugelį metų mes išbandėme keletą skirtingų pašarų rūšių” sakė Suzanne “mes susidūrėme su keliomis problemomis, nuo nepastovumo tarp skirtingų partijų iki mūsų šunų svorio mažėjimo. Verta paminėti ir prastą klientų aptarnavimą!”

Pakeitimo į EUKANUBA priežastis

Per vieną iš savo kelionių į Švediją, jie pastebėjo, kad daugelio iš jų šunų yra laisvi viduriai. Atrodė, kad šunų pašaras negalėjo susitvarkyti su didesniais energijos poreikiais. Tai buvo kažkas, ką jie labai norejo pakeisti.

Jie nusprendė šunis pradėti šerti EUKANUBA Premium Performance, greitai buvo patenkinti savo sprendimu.

“Esame labai patenkinti pašaru” sakė Suzanne “Jo aukšta kokybė ir pastovumas, idealus baltymų ir riebalų santykis. Jis rūpinasi šunų raumenimis, išlaiko jų svorį ir aprūpina jiems reikalinga energija.”

Pora jau antrą savo žiemą praleido Švedijoje ir jų šunys daugiau neturėjo jokių problemų su laisvais viduriais. Taip pat, jie užaugino dvi šuniukų vadas su EUKANUBA ir visi šuniukai tiesiog klestėjo. “Dabar mes net nesvarstome galimybės šerti šunis kuo nors kitu”.

Geriausi veisėjų patarimai:

  • Nors jie gali būti nuostabūs augintiniai, Sibiro haskiai reikalauja daug veiklos ir, dėl savo stipraus medžioklės instinkto, jie negali būti paleisti nuo pavadėlio, nebent jie yra uždaroje erdvėje su labai aukšta tvora.
  • Jie gimę bėgioti ir dievina dirbti su pakinktais - traukti roges, platformą, paspirtuką, dviratį ar tiesiog bėgti šalia jūsų. Taip pat turėkite omenyje, kad aukštesnėje temperatūroje Sibiro haskiai gali perkaisti.     
  • Jiems taip pat reikia daug protinės stimuliacijos ir jums reikės labai gero dulkių siurblio!