Paremiant spanielių lauko bandymus Škotijoje | EUKANUBA

Paremiant spanielių lauko bandymus Škotijoje

Veisėjo vardas: Davidas Hamiltonas

Vieta: Damfrisas ir Galovėjus, Škotija

Davidas Hamiltonas jau daugiau nei 30 metų yra spanielių entuziastas ir per pastaruosius 15 metų su savo spanieliais lauko bandymuose varžėsi aukščiausiu lygiu. Aukščiausio lygio bandymų šunų poreikiai reiškia, kad taupymas pašaro kokybei nėra išeitis. Jie turi išlaikyti optimalią kūno būklę su geru raumenų tonusu, tvirtu sveiku kailiu ir reikia, kad pašaras atitiktų padidėjusius jų energijos poreikius.

Perėjimas prie EUKANUBA

Ilgą laiką Davidas stengėsi išlaikyti savo lauko bandymų šunis geriausios būklės, kad galėtų konkuruoti aukščiausiu lygiu. Nors jie visada buvo sveiki ir pasiruošę bėgti, jiems trūko ištvermės. Bėgant metams, jis išbandė daug skirtingų pašarų, nuo pigesnių iš parduotuvių iki aukštos kokybės prekinių ženklų.

 

Davidas perėjo prie EUKANUBA Premium Performance po EUKANUBA veislynų vadybininko vizito. Davidas buvo sužavėtas itin aukštų kokybės standartų, kurių mes laikomės, užtikrindami kiekvieną partiją vienodą. Ši kokybė taip pat taikoma ir naudojamiems ingredientams. Mūsų pašaruose baltymų gaunama iš aukštos kokybės gyvūninės kilmės šaltinių, pavyzdžiui, vištienos, ėrienos ir žuvies. Po perėjimo Davidas greitai pastebėjo skirtumą savo šunims.

“Tik per dvi savaites šeriant EUKANUBA aš pastebėjau didelį skirtumą kailio būklėje ir raumenų tonuse. Jų ištvermė padidėjo ir jie dirbo daug geriau. Jie buvo budresni, smarkesni visur ir pradėjo laimėti apdovanojimus lauko bandymų renginiuose”.

Davidas dabar šeria EUKANUBA visus savo šunis. Be to, savo auginamus šuniukus jis šeria EUKANUBA vidutinių veislių šuniukų pašaru ir patvirtina, kad jie yra sveiki, tvirti ir pilni energijos.

“Aš negaliu rekomenduoti EUKANUBA bet kokios veislės šunų veisėjams ir dresuotojams pakankamai tvirtai” sakė Davidas “Šis pašaras gali pagerinti šunų fizinę būklę, be to, mes pastebėjome, kad jis suteikia papildomos naudos – susidariusių išmatų yra daug mažiau”.