Apdovanoti Airių seteriai | EUKANUBA

Apdovanoti Airiių seteriai

Veisėjo vardas: Braidmount

Vieta: Edinburgas

Mona Hunter ir Willas Brownas turi didžiulę patirtį ir aistrą airių seterių veisime ir pasirodymuose. Mona dalyvauja parodose nuo 1992 metų ir Willas dalyvauja nuo 1970-ųjų.

Airių seteriai yra puikūs šunys – mieli, lankstūs ir elegantiški. Jie yra tokie išskirtiniai dėl jų sodraus kaštonų spalvos šilkinio kailio, savybės, kuri parodų metu turi būti puikios būklės.

Braidmountų kelionė su EUKANUBA

Jie perėjo prie EUKANUBA prieš keletą metų ir buvo labai patenkinti rezultatais.

“Jis išlaiko mūsų šunis puikios būklės. Puiki laikysena ir raumenys, gerai subalansuoti svorio atžvilgiu ir padeda išlaikyti jų kailį puikiame stovyje”.

Rezultatai kalba patys už save. Nuo šėrimo EUKANUBA pradžios, jie matė didžiulę sėkmę su dviem savo kalėmis, Braidmount Geisha Girl ir Fairhaven Louise Mountbatten nuo Braidmount, kurios laimėjo 31 ir 22 čempionų sertifikatus prestižinėse šunų parodose. Jie pagrįstai didžiuojasi šiuo pasiekimu.

“Esu visiškai įsitikinusi, kad EUKANUBA prisidėjo prie mūsų seterių išlaikymo pergalingoje būklėje” sakė Mona.

Jie taip pat sėkmingai užaugino dvi vadas, po to, kai pradėjo šerti EUKANUBA. Jie šėrė savo šuniukus EUKANUBA vidutinių veislių šuniukų pašaru, su puikiais rezultatais: 

“Abi vados buvo mielos, gyvybingos ir tvirtos - EUKANUBA šuniukų pašaras suteikė jiems puikią gyvenimo pradžią ir, tikimės, kad padės užauginti daug būsimų čempionų”.

Geriausi veisėjų patarimai:

  • Šerkite geros kokybės pašaru ir likite su juo. Šuniukai ir jauni šunys kartais gali būti temperamentingi dėl pašaro, bet svarbu žinoti, kad tai, ką jūs jiems duodate, atitinka jų mitybos poreikius.